80135-12 WAL - Konferenční stolek

Cena
1 990 Kč

Výrobce
Autronic

Kód produktu
P00339

Dodání 1-2 týdny
ks

Odkládací stolek pr.50x50 cm, deska dřevo, moření ořech, kovové černé nohy. Více

Odkládací stolek v industriálním stylu v lehkém nádechu orientu a kulatého tvaru.

  • Konstrukce v sobě spojuje vyjímatelný dřevěný tác z bukové překližky, mořené do odstínu ořech a subtilní podnoží zhotovené z kovových profilů čtvercového průřezu 1,6 x 1,6 cm v černé matné práškové barvě. Právě tato podnož zajišťuje vysokou a dokonalou stabilitu celého stolku i při úplném naplnění tácu, který disponuje velkým vnitřním průměrem 44 cm a hloubkou 2 cm.
  • Vnější průměr je 46 cm a hloubka 3 cm. Přesto stolek působí velmi odlehčeně a subtilně.
  • Své místo najde nejen v trendy industriálně laděných interiérech, ale stejně skvěle bude působit i v interiérech zařízených v jiných stylech. Všude bude tvořit nejen líbivý bytový doplněk, ale hlavně bude skvělý pomocník, ať si na něj odložíte pouze šálek s kávou či jen křupavé občerstvení k televizi, nebo ho použijete jako součást baru s vyskládanými lahvemi, případně i jako luxusní květinový stolek. Jeho využití je opravdu nepřeberné, závisí jen na vaší fantazii, zda ho chcete mít jako součást obýváku, chodby, haly či ložnice.
  • Údržba je velice jednoduchá. Kovové části stačí otřít vlhkým hadříkem. Dřevěný tác vyjmeme a nečistoty z něj vyklepeme nebo použijeme vysavač a také otřeme vlhkým hadříkem. Přeleštíme suchým hadříkem či papírovou utěrkou a tím je stolek opět čistý a jako nový.
  • Montáž je velice jednoduchá, zvládne s naprostým přehledem středně zručný člověk.
  • Nosnost stolku je do max. 25 kg rovnoměrně rozprostřené zátěže.
  • Průměr stolku je 50 cm, výška 51 cm

Parametry

Hmotnost 4 kg
Šířka 50 cm
Výška 51 cm
Hloubka 50 cm