ASB-017 GREY - Rohová pohovka


Cena
14 490 Kč

Výrobce
Autronic

Kód produktu
P00417

Dodání 1-2 týdny
ks

Trojmístná sedačka s mobilním taburetem, potah šedohnědá látka, dřevěné bukové nohy. Více

  • Trojmístná sedačka s taburetem v lehkém retro stylu. Charakteristickými prvky je minimalistický design, maximální variabilita a vše podtrhuje pohodlí. Sedačka je celočalouněná, včetně zad. Lze ji použít jak k přisazení ke stěně, tak i ve středu místnosti. Může sloužit i jako výrazný solitér. Své uplatnění najde v hale i obývacím pokoji.
  • Potah je z látky v trendy sytě šedohnědém odstínu, kostra z masivního dřeva, vyplněná je kvalitní PU pěnou. Štíhlé kónické nohy jsou z masivního buku v přírodním odstínu a lakované transparentním lakem. Poškození podlahových krytin je eliminováno plastovými kluzáky.
  • Nosnost sedačky je až 270 kg, počítáno cca 90 kg na osobu.
  • Variabilita této sedačky spočívá v taburetu, kterým můžete v okamžiku změnit prodloužený roh za pravý, levý či nechat prodloužený střed. Stačí jen přesunout taburet a na sedačce přeskládat sedací polštáře. A jako bonus lze samozřejmě používat taburet samostatně, buď k relaxaci na opření nohou, k přechodnému sezení návštěv v místnosti … Těchto variant je nepřeberné množství. Pohodlí a prostornost této sedačky ocení jistě každý. A pokud si ještě opřete ruce o zvýšené područky anebo si i lehnete, budete dlouho otálet, než sedačku opustíte.

Parametry

Hmotnost 56 kg
Šířka 197 cm
Výška 83 cm
Hloubka 137 cm
Rozměry obalu 198x82x48,5 cm
Hmotnost včetně obalu 57 kg
Materiál Čalouněné, Nohy - masiv buk
Nosnost 270 kg