Cena
2 290 Kč

Výrobce
Autronic

Kód produktu
P00354

Dodání 1-2 týdny
ks

Židle barová, krémová ekokůže, kov černá. Více

Vylepšete svůj pracovní prostor nebo domácí bar vynikající barovou židlí v luxusní hnědé kožence. Tento elegantní kousek, navržený pro pohodlí i styl, je nezbytným doplňkem každého moderního interiéru. Židle je vyrobena s důrazem na detail a má robustní kovový černý rám, který dokonale doplňuje její industriální vzhled.

  • Díky možnosti nastavení výšky v rozmezí od 88 do 109 cm zajišťuje tato všestranná židle pohodlné sezení pro každého. Výšku sedáku lze rovněž nastavit v rozmezí 61 až 82 cm, což vám umožní najít ideální polohu, která bude vyhovovat vašim potřebám. Ať už tvrdě pracujete, nebo odpočíváte po dlouhém dni, tato židle nabízí dokonalou oporu.
  • Tato barová židle, odborně čalouněná ekokůží, vyzařuje eleganci a zároveň se neuvěřitelně snadno udržuje. Rozlučte se se složitým čištěním; jednoduše setřete případné skvrny nebo stopy a bude vypadat jako nová. Vysoce kvalitní materiál zajišťuje odolnost po dlouhá léta, navíc s výhodou ekologické šetrnosti.
  • Nosnost 120 kg

    Proměňte svůj prostor v sofistikované útočiště s naší barovou židlí v krémová kožence. Tento elegantní kousek slibuje pohodlí, funkčnost a nadčasový styl, ať už se jedná o profesionální pracovní místo nebo moderní domácí bar. Vybavte své okolí s vkusem a noblesou - protože si zasloužíte jen to nejlepší

Parametry

Hmotnost 8,8 kg
Šířka 46/36 cm
Výška 88-109 cm
Hloubka 52/37 cm
Rozměry obalu 57x45,5x47 cm
Materiál Ekokůže
Nosnost 120 kg